sineklik

Antalya geneli hizmet ağımızla, pencerelerinize sineklik yapım ve montaj uygulaması itina ile yapılır.

Sineklik fiyatları pencere sayısına ve pencelerinizin büyüklüğüne göre değişmektedir. İletişim numaramızı arayarak fiyat konusunda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Pencere sinekliklerinin yanında kapı sineklikleri de firmamız tarafından yapılmaktadır. Mıknatıslı kapı sinekliği yerine, pencerelerinizin ölçülerine özel monteli sineklikleri tavsiye ederiz. Uzun ömürlü ve kalite açısından mıknatıslı sineklikler çok düşük performans göstermektedir.  Sineklik telleri ve genişlikleri, en kaliteli malzemelerden kullanılmaktadır.  Sineklik modelleri fazla bir çeşitlilik göstermektedir. İstenildiği takdirde whatsapp üzerinden kullanılan malzemeler ve yapılmış güncel uygulamaların görselleri gönderebiliriz.

isteğe göre akordiyon sineklikler veya sürgülü sineklikler hakkında telefonda bilgi alabilirsiniz. Panjur sistemlerinize engel olmayacak şekilde sineklikleriniz yapılır.

 

Antalya’nın tüm ilçelerine hizmet ağımız vardır.

Hizmet verdiğimiz Antalya’nın merkez ilçeleri Kepez, Muratpaşa, Lara, Konyaaltı, aksu, manavgat, alanya, kemer, göynük, beldibi, kiriş, gibi bölgelerine hizmet vermekteyiz. Tüm pvc işleriniz için firmamıza ulaşabilirsiniz.